Constant Flow Kit KU16

Tootekood: #K-CK16
Kaubamärk: Kleenoil
Ühik: kompl
Laoseis: Laos
Hind:
10,98 €
Kogus: - +
Sarnased tooted

Vaakumpump õlianalüüside puhtaks võtmiseks

Tootekood: #K-1 ,   Laoseis: Laos
79,30 €

KU8 sisendfilter. Igasuguste õlide jaoks. Hammastik 63mm, kõrgus 110mm. Kaheastmeline filtreerimisfunktsioon, absorbeerib osakesi kuni 1 mikronini ja vett. Võib neelata 120 ml vett. Müüakse eraldi või 12 tk karbis. 

Tootekood: #K-KF8 ,   Laoseis: Laos
36,60 €

KLEENOIL-i filterfilter KU16 jaoks. 100 mm läbimõõduga, kõrgus 100 mm. Kaasas uus tihend. Müüakse eraldi või 12 tk karbis.

Tootekood: #K-KF16 ,   Laoseis: Laos
30,50 €

KLEENOIL KF85 sisendfilter filtriüksusele KU85 (9788). 200 mm läbimõõduga, kõrgus 100 mm. Kaasas uus tihend. Müüakse eraldi või 6 tk karbis

Tootekood: #K-KF85 ,   Laoseis: Laos
79,30 €

MS2 + kandekotti, mida käigukastiõli puhastamiseks kaasa võtta;

Pakkusime prooviversiooni ja vaatlesime õliproovide võtmist enne/pärast – on parandatud 2 NAS-i arvu võrra mõistlikult ISO-lt 21/18/12 kuni 19/15/9.

Turbiinides võib olla kuni 1400 liitrit õli.

Hooldustööd on harvad ja ebasoovitavad, kuna see nõuab turbiini ülaosale tellingute paigaldamist jne..

Kuna hooldus on keeruline, püütakse tuuleturbiini disainis tagada, et kõik osad oleksid isemajandavad. See võimaldab neid hooldada kord 6–12 kuu jooksul. Kuna turbiinide määrdeained ja käigukastiõlid muutuvad üha arenenumaks, lähevad määrimisintervallid üksteisest aina kaugemale – nüüd võib tipptasemel käigukastiõli vastu pidada kuni 10 aastat. See soodustab harvemat käigukastiõli vahetust ja muid hooldusnõudeid, kuid võib põhjustada ka rikete pikemaajalist järelevalveta jätmist.

Ükskõik kui arenenud õli on; see ikka määrdub, saastub, saab ikka märjaks! – ja väikseimad kõvad osakesed põhjustavad hõõrdumist; kriitiliste osade kulumist; koos niiskusega, mis õhutab oksiide ja seejärel happeid.

Määrimine peab olema võimalikult puhas ja kuiv ning käigukastiõli võib selles keskkonnas olla ettearvamatu; kile tugevus varieerub rõhu ja temperatuuri oluliste muutuste korral.

KLEENOIL pooldab fikseeritud süsteemi pidevaks puhastamiseks ja õli puhtana hoidmiseks nagu uus – hoides õli niiskuse ja tahkete osakeste eest kuni 3 mikronini ühe soodsa ja lihtsa filtrivahetusega.

 

Tootekood: KLEWind ,   Tarneaeg: tellimisel
0,00 €