Carenoil

toode(t) - 0,00

Elektri-, hübriid- ja tavaautode kustutustekk

 

1804,58 €
Tootekood: EVTEKK
Kaubamärk: CARENOIL
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 14

Kõige tavalisem tulekahju vorm elektri- või hübriidsõidukites on juhul, kui suure energiatarbega aku on kahjustatud või tootmisviga põhjustab lühise. Aku saab seejärel minna "Thermal Runaway" alla. See on nähtus, kus kahjustatud rakud kuumenevad kiiresti nii palju, et algab tulekahju. Seejärel kahjustab tuli külgnevaid elemente ja tekib "doominoefekt", mis levib kogu aku massiivile.

Liitiumioonaku elektrolüüt sisaldab tavaliselt süsivesinike lahusteid, mis süttivad. Kui seda ei kontrollita, võivad tulemuseks olla väga kõrged temperatuurid.

Soojuspõlenguid ei saa tavapäraste vahenditega kustutad!

EV auto tulekustutusteki kasutamine minimeerib põlemispotentsiaali, jättes tulel hapnikuta. See pärsib tulekahju ja sellest tulenevalt langeb temperatuur kiiresti, vähendades võimalikke kahjusid ümbritsevatele sõidukitele ja varale.

Fire Cloak EV Car tulekustutustekki saab kasutada mitu korda, näiteks kahtlaste sõidukite karantiiniks või tulekahju ennetamiseks tuleohu olukordades. Kui on olnud märkimisväärne tulekahju, siis tuleb tekk enne ladustamist puhastada ja kahjustuste suhtes kontrollida.

Tulekahju olukorras saab tuleteki hõlpsasti kasutusele võtta vaid kahe inimesega.

FÜÜSILISED ANDMED:

Mõõdud: 8 x 6 meetrit (48m2)
Kaal: 24kg
Kasutuskohad: Tavaautod, Elekter ja Hübriid sõidukid ja maasturid 

Hoiustamine: Spetsiaalne, seinale kinnitatav kast hoiustamiseks

 

 

Laius 4m
Pikkus 8m