HotBin 200L kiirkomposter

Hind: 369,00 €
Tootekood:  A_HotHot
Kaubamärk: 
Ühik:  kompl
Laoseis:  Laos
Tarneaeg:  2-5

Kas otsite lihtsat viisi kompostimise alustamiseks või tõhusamat viisi olemasolevate hunnikute kõrvaldamiseks? HOTBINi komposter võib olla just teie jaoks! HOTBIN on Kuningliku aednike ühingu Chelsea Flower Show 2019 aasta parim aiatoode! Parim aiatoode 2021!

Lihtsalt kasutatavad 200, 450 ja 770 liitrised HOTBINid on kompaktsed ja hõivavad laias laastus sama ruumi kui tavaline prügikast. Aurutamine kuni 60 ° C juures kiirendab HOTBIN teie toidu- ja aiajäätmete ringlussevõttu, seejuures tootes komposti vaid 30–90 päevaga.

Kogus (kompl):  

HOTBIN on parim turul olev kiirkomposter, see kompostib kiiresti läbi kõik teie toidu- ja aiajäätmed, muutes selle rikkalikuks orgaaniliseks kompostiks, mida teie aed armastab.

Uudne disain ja isolatsioon hoiab HOTBINI KUUMA, luues keskkonna, mis seedib sisu kiiresti, muutes kiirkompostimise lihtsaks - seda kõike ilma, et peaksite lisama ühtegi kompostimiskiirendit või aktivaatorit!

HOTBIN vähendab põletamiseks saadetavate jäätmete hulka, kompostides mitut tüüpi toidujäätmeid. Olge vähem valiv, kompostige 100% kõigist toidu- ja aiajäätmetest ilma traditsiooniliste kompostimisprobleemideta, mis puudutavad lõhna, kärbseid ja segamist.

HOTBIN on Garden Organicu poolt sõltumatult testitud ja hääletatud Suurbritannia aiandus auhindadel parimaks kompostimistooteks. HOTBINil on Suurbritannias, Šveitsis ja USA's tuhandeid rahulolevaid kliente ja üsna palju ka Eestis, mis tõestavad, et HOTBIN on tõesti HOT kompostikast, mis töötab

HOTBINi kompostimise eelised

Rikas kompost kiiresti - 30 -90 päeva
Rohkem komposti - taaskasutage kõik toidu- ja aiajäätmed
Lihtne üles seada ja kasutada - kerge ja stabiilne, ei haise, pole kärbseid
Leidke mis tahes ühtlane pind - päike või vari
Iseseisev prügikast (põhjas)
Parem keskkonnale
Kiirendeid ega aktivaatoreid pole vaja
Kasutatav aastaringselt. Talvisel ajal kompostimine aeglustub.
Õige koha leidmine?

Asetage HOTBIN tasasele pinnale, päikese käes või varjus ning saavutage kiirkompostimine aastaringselt ja rikkalik kompost 30–90 päevaga.





Sarnased tooted