Kokkupandav konteinerladu

Tootekood: metkont1
Kaubamärk: CARENOIL
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 14
Hind:

Need mahutid pakuvad laias valikus rakendusi, eriti materjalide ladustamiseks, mille suhtes ei kehti erilised ladustamisreeglid, materjalide ladu töömaal, paigaldus- või väljasaatmiskonteineritena.

Konteinerid on konstrueeritud koos vedelike kogumisalusega, kasutatakse manipuleerimislaona materjalide ladustamiseks, mille puhul on oht lekkida pakenditest. Mahutid on ette nähtud põlevatele materjalidele, mille leekpunkt on üle 100 kraadi Celsiuse järgi.

Sellele konteinerile on väljastatud "TUV TÜÜBI SERTIFIKAAT".

Konteinereid valmistatakse pikkusega 2,25 / 3 / 4 / 5 / 6 meetrit, konstruktsioon vedelike kogumisalusega pikkusega 2,25 ja 3 meetrit.

Kokkupandavad hoiukonteinerid on valmistatud trapetsikujulisest lehtmetallist paksusega 0,75 mm, kandeosa paksusega 2 mm ja puidust põhjaga 35 mm. Kahe tiivaga uks 1390 x 1390 mm käepideme ja lukuga asetatakse esiseina või ühe-/kahekordne uks külgseina. Konteiner on varustatud hälli kinnitustega.

Konteinerid tarnitakse lahtivõetuna ja neid võib virnastada kuni 7 kihti. Veokil on võimalik kombineerida erinevaid pikkusi. Kokkupanemiseks kulub 1-2 tundi. Konteinereid võib tarnida ka kokkupanduna.

FCA säilituskonteinerid ei sisalda lekkealust. FCB-konteinerid on varustatud 2,5 mm paksusest metalllehest valmistatud lekkealusega. Lekkealuse maht on kas 275 liitrit 3 meetri pikkuse konteineri puhul või 202 liitrit 2 meetri pikkuse konteineri puhul

Sarnased tooted

Sobivad tooted: Brake cleaner, pigieemaldusvahendid, leotupesuained jne.

Tootekood: #V-2 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
44,87 €

kork kraaniga

Tootekood: #P-50 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
7,69 €

TULETEKK - Summutab elektri- ja hübriidsõidukite tulekahjusid. Vähendab märgatavalt kaaskahjustusi

Elektri- ja hübriidsõidukite müügi jätkuva tõusu tõttu peavad järjest rohkem ja rohkem kohti arvestama sellise tulekahju korral ohutusega.

AUTOMÜÜJAD

EA LAADIMISPUNKTID 

AUTOTÖÖKOJAD

PARKLAD JA PARKIMISMAJAD 

REISIPARVLAEVAD

SÕIDUABI ETTEVÕTTED LENNUJAAMAD

TEEDE TUNNELID

KAUBAKESKUSED

 

 

Tootekood: EVTEKK ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 14
1804,58 €

EASYTECHi konteinerites on kombineeritud kõik kõige praktilisemad tehnilised omadused, mida leidub erinevates eelsorteerimiskastides.

Need on ruumi säästmiseks virnastatavad, neil on kaheosaline kaas, mis hõlbustab virnastatult jäätmete sisestamist.

Rattad. Võib kasutada edukalt aiatööristade käruna.

EASYTECHi eelsorteerimiskastidel on tugev tõstekäepide ja tagumine käepide, mis hõlbustab tühjendamist. Tugev serv valikulise kammivastuvõtjaga mehhaniseeritud tühjendamiseks.

Toode on kaitstud patendiga.

Tootekood: EASYT45 ,   Laoseis: Laos
37,33 € (15%)
43,92 €

Kaste kasutatakse puistematerjali (nt liiv, kruus, sool) hoidmiseks. Kastid sobivad tiheda liiklusega kohtadesse, mis võivad talvel olla riskantsed, st. e. peatustes, elamurajoonides, sildades, bensiinijaamades, koolides, kaubanduskeskustes jms. Need on valmistatud polüetüleenist ja on väga vastupidavad mehaanilistele, ilmastiku- ja keemilistele mõjudele.

Tootekood: pl200 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 14
402,60 €