Kokkupandav konteinerladu

Hind:
Tootekood:  metkont1
Kaubamärk:  CARENOIL
Laoseis:  Tellimisel
Tarneaeg:  14

kokkupandav konteiner, ladu, konteiner

Konteinereid valmistatakse pikkusega 2,25 / 3 / 4 / 5 / 6 meetrit, konstruktsioon vedelike kogumisalusega pikkusega 2,25 ja 3 meetrit. Laius ja kõrgus on mõlemad 2,2 meetrit.

Maksimaalne kaal laadimisel

1500 kg kraanaga käsitsemiseks
3000 kg kahveltõstukiga teisaldamiseks
põhja pinnakoormus 500 kg/m3.

Võimalused

nagid ja talad
kinnitusriiulid konteineritele 2 ja 3 meetrit
ühenduskomplekt kahe konteineri pikisuunaliseks ühendamiseks
teine uks tagaseina asemel (kahe tiivaga uks)
aken ja luuk 850x750 mm külg-/tagaseinas
aken ilma luugita 300x577 mm külg-/tagaseinas
kahveltõstuki kahvli juhikud
põrand kuumtsingitud pinnaviimistlusega (pikkusega 2 ja 3 m kahetiivalise uksega)
pulbervärviga kaetud välispinna pinnaviimistlus
ühe-/kahetiivalise värava latt
ventilatsioonirestid.

Need mahutid pakuvad laias valikus rakendusi, eriti materjalide ladustamiseks, mille suhtes ei kehti erilised ladustamisreeglid, materjalide ladu töömaal, paigaldus- või väljasaatmiskonteineritena.

Konteinerid on konstrueeritud koos vedelike kogumisalusega, kasutatakse manipuleerimislaona materjalide ladustamiseks, mille puhul on oht lekkida pakenditest. Mahutid on ette nähtud põlevatele materjalidele, mille leekpunkt on üle 100 kraadi Celsiuse järgi.

Sellele konteinerile on väljastatud "TUV TÜÜBI SERTIFIKAAT".

Konteinereid valmistatakse pikkusega 2,25 / 3 / 4 / 5 / 6 meetrit, konstruktsioon vedelike kogumisalusega pikkusega 2,25 ja 3 meetrit.

Kokkupandavad hoiukonteinerid on valmistatud trapetsikujulisest lehtmetallist paksusega 0,75 mm, kandeosa paksusega 2 mm ja puidust põhjaga 35 mm. Kahe tiivaga uks 1390 x 1390 mm käepideme ja lukuga asetatakse esiseina või ühe-/kahekordne uks külgseina. Konteiner on varustatud hälli kinnitustega.

Konteinerid tarnitakse lahtivõetuna ja neid võib virnastada kuni 7 kihti. Veokil on võimalik kombineerida erinevaid pikkusi. Kokkupanemiseks kulub 1-2 tundi. Konteinereid võib tarnida ka kokkupanduna.

FCA säilituskonteinerid ei sisalda lekkealust. FCB-konteinerid on varustatud 2,5 mm paksusest metalllehest valmistatud lekkealusega. Lekkealuse maht on kas 275 liitrit 3 meetri pikkuse konteineri puhul või 202 liitrit 2 meetri pikkuse konteineri puhul

Sarnased tooted