Maaaluste jäätmemahutite press - HEAVY HARRY

Hind:
Tootekood:  MRFILLHH

Tänu modulaarsele konstruktsioonile saab maa-alust tihendajat kasutada igas uues ja olemasolevas maa-aluses konteineris. See muudab maa-aluse tihendi turul ainulaadseks. Igal vallal on võimalus ilma suuremate investeeringuteta uuendada olemasolevaid maa-aluseid konteinereid ja tuua valda rohkem jäätmevõimsust. Maa-alune tihendaja töötab 230 V pingega ja on välja töötatud koos juhtmevaba laadimissüsteemiga, et saaksite oma jäätmeid muretult tühjendada.

Tõhus ja võimas
Neli korda rohkem prügi või kaheksa korda rohkem plastikut tavalises konteineris, mis pole Heavy Harry jaoks probleem. Tänu ainulaadsele patenteeritud ajamile suudab Heavy Harry saavutada 3,5-tonnise survejõu. Heavy Harry on saadaval kolme erineva survejõuga versioonina, mis varieeruvad 2200 kg kuni 3500 kg.

Nutikas
Maa-alune tihendaja on nutikalt disainitud. Tänu spetsiaalselt välja töötatud algoritmile teab süsteem täpselt täiteprotsenti. See võimaldab muuhulgas eemalt näha, mitu kilogrammi maa-aluses konteineris on. Nende andmetega, mida saab vaadata meie nutiplatvormi „Targa linnajuht“ kaudu, saate konteinerit tühjendada siis, kui seda tegelikult vaja on. See säästab teie raha ja vähendab C02 heitkoguseid.

Ohutus
Maa-alune tihendaja on välja töötatud vastavalt masinajuhiste kõrgeimatele nõuetele. Tihendaja on varustatud nutika patenteeritud kukkumiskaitsega. See võimaldab tuvastada elusolendi, kui see konteinerisse kukub. Elusolendi tuvastamisel lülitub süsteem turvarežiimi, et vältida pressimooduli eluohtlikku olukorda.