OKLIN jäätmejaam - KÜSI OMA LAHENDUS

Hind:
Tootekood:  20tonni
Kaubamärk: 
Laoseis:  Tellimisel

Kliendipõhised lahendused kohapeal kompostimiseks. Võimekus eraldiseisvatel seadmetel 5 kg - 1400kg ööpäevas, kombineeritult taaskasutusjaamaks 1500 kg - 30 tonni ööpäevas!

Stockholm Environment Institute poolt Eestis läbi viidud uuringu põhjal

Tekitab keskmine Eesti leibkond 2.5 kg toidujäätmeid nädalas (ca 1 kg per inimene), see teeb omakorda 130.4 kg aastas (54.1 kg per inimene). Kui nüüd võtta näiteks 60 korteriga elamu, siis nende tekitatud toidujäätmete kogus aastas on umbes 7,8 tonni!

OKLIN GG-10s komposter lahendab sellise kotermaja jäätmeprobleemi kergusega, mades aastast võimekust 10 tonni!

OKLIN vähendab kompostimise käigus jäätmete kogust 80-90%, seega vähendaksite proportsionaalselt ka jäätmevedusid ja läbi selle tekkivat saastet, müra ja inimresursi kulu.

Ainult kaubandusettevõtetes liigiti kogutud ja jäätmetena käideldud toidujäätmete kogus JATS andmete põhjal (2013) oli 5000 tonni aastas. Tänaseks on see arv ilmselt kahekordistunud. Lisaks sellele on suurimad toidujäätme tekitajad Eestis toiduaine tootjad, koolid ja lasteaiad. OKLIN suudaks lahendada meie kallis Eestis korralikult sorteeritud orgaaniliste jäätmete käitluse 100% kõigest 5 jaamaga Eestis. Kui me ei saanud EU viie rikkama riigi sekka, siis esimeseks 90% orgaailise jäätme käitlejaks võiksime saada aastaga. 

Sarnased tooted