BioBag 8L (25tk/rullis)

Tootekood: bb8
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 3
Hind:
4,58 €
Kogus: - +

Biolagunev tähendab, et materjal on võimeline läbima anaeroobse või aeroobse lagunemise, mille tulemusena tekib CO2, H2O, metaan, biomass ja mineraalsoolad olenevalt protsessi keskkonnast. Biolagunemises on oluline keskkonnas leiduvatel ja peamiselt orgaanilistest jäätmetest toituvatel mikroorganismidel. Samas tähendab mõiste ’’biolagunev’’ erinevalt mõistest ’’komposteeruv’’ väga vähe, sest mingi aja jooksul biolaguneb kõik. Seega on väga oluline täpsustada keskkonda, kus biolagunemine toimuma peaks.

Sarnased tooted

Mikrobioloogilise filtriga prügikast.

Erineva suurusega konteinerite seeria sorteeritud toidujäätmete kogumiseks köögis. Kõigil neil on taaskasutatavast plastikust käepide ja kaane lukustussüsteem. Biofiltriga kaas ühendab õhutamise eelised kinnise korpuse praktilisusega.

Materjal: esmane või töödeldud polüpropüleen, 100% taaskasutatav, UV-töödeldud, nõudepesumasinakindel.

Tootekood: BÄ5PR ,   Tarneaeg: 2
17,28 €

Bio-filter typF - 7 ja 10 liitristele kogumisämbritele. 2tk kotis, kumbki 6 kuud.

Kasutusele võtmisel tuleb filter niisutada leige veega!

SOODUSKOOD!

AVA OSTUKORV - SISESTA SOODUSKOOD ILMA JUTUMÄRKIDETA VÄLJALE "lisa kupong"

seejärel vajuta LISA KUPONG

Tootekood: biolog_uus ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3
16,75 €

Kaas lõhna neutraliseeriva bioloogilise filtriga, 60/80L prügikonteineri jaoks, pruun

Tootekood: 60_80Biolid ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 7
50,83 €

Easy Fill on nutikas prügikast, mis on välja töötatud välitingimustes ja mille konteineri maht on 115 liitrit. Standardne Easy Fill on valmistatud roostevabast terasest avakattega, mida on lihtne pealt avada. Selle kattega jäävad jäätmed prügikasti ja takistavad prügi sattumist tänavale. Easy Filli saab tarnida 1 või 2 avaga. Easy Fill on täielikult valmistatud 2 mm kvaliteetsest materjalist ja on värvitud kvaliteetse pulbervärviga. Easy Fill on ette valmistatud anduriga kasutamiseks.

Tootekood: 1WMRFILLEasy ,   Tarneaeg: 14
1098,00 €

Biofiltrimaterjal 120/140 L filtri vahetamiseks / vahetamiseks 1 aasta pärast / toidujääkide konteineri haisu, kärbeste ja vaklade vastu

Tootekood: BF120_140 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3
20,33 €