OKLIN GG30-s KOMPOSTER

Hind:
Tootekood:  GG-30
Kaubamärk: 
Ühik:  tk
Tarneaeg:  7-10

GG-30s elektriline kompostimisseade, see on ideaalne suurtele jäätmetekitajatele nagu kortermajad, koolid, lasteaiad, restoranid, tootmine.

GG-30s kasutab Acidulo® mikroobe, soojust ja pöörlemist toidujäätmete kompostimiseks 24 tunni jooksul, tekitades toitaineterikka mullaparanduse, mida saab kasutada aedades.

Oklini GG-30s, on uuenduslik ja tõhus meetod koduse toidujäätmete kompostimiseks.
GG-30s suudab päevas kompostida kuni 75kg toidujäätmeid, muutes jäätmed väärtuslikuks ressursiks, mida saab kasutada taimede väetamiseks või puu- ja köögiviljade kasvatamiseks.

Oma 80–90% -lise vähendusmäära korral tuleb komposti seadmest eemaldada ainult nädala kaupa. Oklini elektrikomposter aitab kasutajatel toidujäätmeid prügimäelt ära juhtida ja seeläbi orgaanilistest jäätmetest tekkiva metaangaasi hulka ning süsinikdioksiidi heidet ja süsinikujälge vähendada.

Oklin Toidujäätmete kompostimismasin võib töödelda igat sorti toidujäätmeid, nii toorelt kui töödeldult.

 

Kompaktne

GG-30s on väikese jalajäljega ja seda saab hõlpsasti paigaldada jäätmejaama.

Mitmekülgne orgaaniliste jääkide komposter GG-30 teeb igapäevase toidujääkide ümbertöötlemise lihtsamaks. Seadme abil on võimalik orgaanilised jäätmed ümber töödelda 24 tunni jooksul. Kasutatava töötlusprotsessi ning mikroorganismide toimel saadud lõpp-produkt vastab EL-i standarditele.

Kasutusmugavus

Avage lihtsalt kaas ja tühjendage toidujäätmed masinasse. Kui kaas on suletud, hakkavad Acidulo® mikroobid kohe tööle. 24 TUNDI toidujäätmete kompostimiseks

Jäätmete sisendvõimsus:

75 kilogrammi päevas 2250 kilogrammi kuus 30 tonni aastas

JÄÄTMETE KESKMINE VÄHENDAMINE: 80–90%

ELEKTRI TARBIMINE
240 v 50/60 Hz 4kW 1000-1750 kWh / kuus

MÕÕTMED

196cm laius 83cm sügavus 125cm kõrgus. Kaal 450kg

www.oklininternational.com

 Sarnased tooted