KF85x2 WindMill filtration unit

Hind:
Tootekood:  KLEWind
Kaubamärk:  Kleenoil
Ühik:  tk
Tarneaeg:  tellimisel

MS2 + kandekotti, mida käigukastiõli puhastamiseks kaasa võtta;

Pakkusime prooviversiooni ja vaatlesime õliproovide võtmist enne/pärast – on parandatud 2 NAS-i arvu võrra mõistlikult ISO-lt 21/18/12 kuni 19/15/9.

Turbiinides võib olla kuni 1400 liitrit õli.

Hooldustööd on harvad ja ebasoovitavad, kuna see nõuab turbiini ülaosale tellingute paigaldamist jne..

Kuna hooldus on keeruline, püütakse tuuleturbiini disainis tagada, et kõik osad oleksid isemajandavad. See võimaldab neid hooldada kord 6–12 kuu jooksul. Kuna turbiinide määrdeained ja käigukastiõlid muutuvad üha arenenumaks, lähevad määrimisintervallid üksteisest aina kaugemale – nüüd võib tipptasemel käigukastiõli vastu pidada kuni 10 aastat. See soodustab harvemat käigukastiõli vahetust ja muid hooldusnõudeid, kuid võib põhjustada ka rikete pikemaajalist järelevalveta jätmist.

Ükskõik kui arenenud õli on; see ikka määrdub, saastub, saab ikka märjaks! – ja väikseimad kõvad osakesed põhjustavad hõõrdumist; kriitiliste osade kulumist; koos niiskusega, mis õhutab oksiide ja seejärel happeid.

Määrimine peab olema võimalikult puhas ja kuiv ning käigukastiõli võib selles keskkonnas olla ettearvamatu; kile tugevus varieerub rõhu ja temperatuuri oluliste muutuste korral.

KLEENOIL pooldab fikseeritud süsteemi pidevaks puhastamiseks ja õli puhtana hoidmiseks nagu uus – hoides õli niiskuse ja tahkete osakeste eest kuni 3 mikronini ühe soodsa ja lihtsa filtrivahetusega.

 

Tuuleturbiinides täidavad õlid kolme peamist eesmärki: määrimine, hüdraulika ja käigukastiõli.

Kus on siis õlid? 


Käigukast
Ajami mehhanism on enamasti käigukast. Hammasrattad ühendavad väikese kiirusega pöörleva rootori ja suurendavad pöörlemiskiirusi umbes 50 p / min kuni 1800 p / min; selline hüpe nõuab tööstuslike hammasrataste komplekti, mis sõltuvad käigukastiõlist, et tagada sujuv pöörlemine ja säilitada stabiilne temperatuur.

Kald- ja kaldeajamid
Jõudluse optimeerimiseks võivad tuuleturbiinid tuule püüdmise parandamiseks pöörata kahel viisil. Esiteks hoiab pöördeajam tuuleturbiini pea suunatuna tuule poole – ja seejärel pöörab pöördeajam kõik labad õige nurga alla. Need ajamid töötavad hammasrataste või hüdraulika abil.

Pidurid
Kõigil tuuleturbiinidel on seiskamismehhanism, mis pidurdab rootori kiirust hädaolukordades. Seda ketaspidurit rakendatakse tavaliselt hüdrauliliste vahenditega või mehaaniliselt.

Trafod
Märkimisväärses koguses õli sisaldav turbiini osa on sisseehitatud astmeline trafo, mis töötleb generaatorist toodetud võimsust.

Määrdeained tuleb hoida parimal tasemel, kuna tuuleturbiini seisaku maksumus on majanduslikult märkimisväärne.

Käigukastid on üks juhtivaid tuuleturbiini rikete allikaid ja keskmine 2 MW turbiini käigukast võib maksta alates 2 miljonist pluss!

Sarnased tooted