Tagasivooluklapp 3/4''

Tootekood: #K-B34
Kaubamärk: Kleenoil
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
78,28 €
Kogus: - +
Sarnased tooted

Kleenfuel säästab kütust, annab diisli peenfiltreerimisega pihustile ja kütusepumbale rohkem jõudu ja pikemat eluiga. See võimaldab difuusoritest peenemat kütuseudu, nii et iga väikese kütuse molekuli saab segada hapnikuga ja põletada. Samuti hoiab Kleenfuel kütusesüsteemi puhta ning veest ja korrosioonivabast. Kleenfuelit kasutatakse tavaliste kütusefiltrite täiendusena. Sellel filtril puudub magnet, mis asub KUD65-s, muidu sama funktsioon ja sisestus

Tootekood: #K-KU65 ,   Laoseis: Laos
648,63 €

Kleenoil filter veoautode ja laevade kütusesüsteemidele. Filter on varustatud tugeva magnetiga metallosakeste eemaldamiseks.

Tootekood: #K-KUD65-MAG ,   Laoseis: Laos
709,63 €

KLEENOIL KF85 sisendfilter filtriüksusele KU85 (9788). 200 mm läbimõõduga, kõrgus 100 mm. Kaasas uus tihend. Müüakse eraldi või 6 tk karbis

Tootekood: #K-KF85 ,   Laoseis: Laos
79,30 €

KLEENOIL filtritega kütusemahutite automaatne filtreerimisseade.

Tootekood: #K-BF1
4148,00 €

MS2 + kandekotti, mida käigukastiõli puhastamiseks kaasa võtta;

Pakkusime prooviversiooni ja vaatlesime õliproovide võtmist enne/pärast – on parandatud 2 NAS-i arvu võrra mõistlikult ISO-lt 21/18/12 kuni 19/15/9.

Turbiinides võib olla kuni 1400 liitrit õli.

Hooldustööd on harvad ja ebasoovitavad, kuna see nõuab turbiini ülaosale tellingute paigaldamist jne..

Kuna hooldus on keeruline, püütakse tuuleturbiini disainis tagada, et kõik osad oleksid isemajandavad. See võimaldab neid hooldada kord 6–12 kuu jooksul. Kuna turbiinide määrdeained ja käigukastiõlid muutuvad üha arenenumaks, lähevad määrimisintervallid üksteisest aina kaugemale – nüüd võib tipptasemel käigukastiõli vastu pidada kuni 10 aastat. See soodustab harvemat käigukastiõli vahetust ja muid hooldusnõudeid, kuid võib põhjustada ka rikete pikemaajalist järelevalveta jätmist.

Ükskõik kui arenenud õli on; see ikka määrdub, saastub, saab ikka märjaks! – ja väikseimad kõvad osakesed põhjustavad hõõrdumist; kriitiliste osade kulumist; koos niiskusega, mis õhutab oksiide ja seejärel happeid.

Määrimine peab olema võimalikult puhas ja kuiv ning käigukastiõli võib selles keskkonnas olla ettearvamatu; kile tugevus varieerub rõhu ja temperatuuri oluliste muutuste korral.

KLEENOIL pooldab fikseeritud süsteemi pidevaks puhastamiseks ja õli puhtana hoidmiseks nagu uus – hoides õli niiskuse ja tahkete osakeste eest kuni 3 mikronini ühe soodsa ja lihtsa filtrivahetusega.

 

Tootekood: KLEWind ,   Tarneaeg: tellimisel
0,00 €