TARK LINN - Jäätmevedude Juhtimis- ja seiresüsteem

Tootekood: SCM
Hind:
12,20 €
Kogus: - +

Juhtimis- ja seiresüsteem
Isikliku sisselogimisega saate seadistada Smart City Manageri seadeid vastavalt oma eelistustele. Prügikast suhtleb platvormiga 24 korda ööpäevas.

Rakenduse Smart City Manager kaudu on teil alati juurdepääs kogu teabele oma anduriga varustatud prügikastide kohta, olenemata teie asukohast.

Targa linna juht teab täpselt, mis linnas toimub.

Prügikasti täitumise tase
Aku pinge mõõtmine
Päikeseenergia võimsus
Prügikasti asukoht
Prügikasti kauglukustus
Nutikas marsruut

Kokku sobivad tooted

Easy Fill on nutikas prügikast, mis on välja töötatud välitingimustes ja mille konteineri maht on 115 liitrit. Standardne Easy Fill on valmistatud roostevabast terasest avakattega, mida on lihtne pealt avada. Selle kattega jäävad jäätmed prügikasti ja takistavad prügi sattumist tänavale. Easy Filli saab tarnida 1 või 2 avaga. Easy Fill on täielikult valmistatud 2 mm kvaliteetsest materjalist ja on värvitud kvaliteetse pulbervärviga. Easy Fill on ette valmistatud anduriga kasutamiseks.

Tootekood: 1WMRFILLEasy ,   Tarneaeg: 14
1098,00 €

Tänu modulaarsele konstruktsioonile saab maa-alust tihendajat kasutada igas uues ja olemasolevas maa-aluses konteineris. See muudab maa-aluse tihendi turul ainulaadseks. Igal vallal on võimalus ilma suuremate investeeringuteta uuendada olemasolevaid maa-aluseid konteinereid ja tuua valda rohkem jäätmevõimsust. Maa-alune tihendaja töötab 230 V pingega ja on välja töötatud koos juhtmevaba laadimissüsteemiga, et saaksite oma jäätmeid muretult tühjendada.

Tõhus ja võimas
Neli korda rohkem prügi või kaheksa korda rohkem plastikut tavalises konteineris, mis pole Heavy Harry jaoks probleem. Tänu ainulaadsele patenteeritud ajamile suudab Heavy Harry saavutada 3,5-tonnise survejõu. Heavy Harry on saadaval kolme erineva survejõuga versioonina, mis varieeruvad 2200 kg kuni 3500 kg.

Nutikas
Maa-alune tihendaja on nutikalt disainitud. Tänu spetsiaalselt välja töötatud algoritmile teab süsteem täpselt täiteprotsenti. See võimaldab muuhulgas eemalt näha, mitu kilogrammi maa-aluses konteineris on. Nende andmetega, mida saab vaadata meie nutiplatvormi „Targa linnajuht“ kaudu, saate konteinerit tühjendada siis, kui seda tegelikult vaja on. See säästab teie raha ja vähendab C02 heitkoguseid.

Ohutus
Maa-alune tihendaja on välja töötatud vastavalt masinajuhiste kõrgeimatele nõuetele. Tihendaja on varustatud nutika patenteeritud kukkumiskaitsega. See võimaldab tuvastada elusolendi, kui see konteinerisse kukub. Elusolendi tuvastamisel lülitub süsteem turvarežiimi, et vältida pressimooduli eluohtlikku olukorda.

Tootekood: MRFILLHH
0,00 €

Kolm suurust - küsi pakkumust info@carenoil.ee


Päikesepaneelidega presskaste toodetakse kahes suuruses, 120L / 240L ja 360L. 120L on kaks erinevat varianti: tavapärane 120L ja 120Ls. 120Ls on veelgi väiksem suurus, kuid sama mahutavusega. Prügikast on valmistatud 2 mm kõrgkvaliteetsest terasest, mis on kaetud ülikvaliteetset rauda sisaldava pulbervärviga. Päikeseenergia tihenduskasti saab toota igas värvitoonis.

5-7 korda suurem võimsus
Prügikasti tihendusjõud on 600 kg. Olenemata jäätmeliigist võib sellega saavutada tihendussuhte, mis jääb vahemikku viiendik kuni seitsmendik selle suurusest.

Parim võimalik päikeseenergia saak
Päikesepaneel asetatakse 10 kraadise nurga all, et saada parim päikesesaak. See väldib ka jäätmete paigutamist päikesepatarei tihenduskasti peale. Polükarbonaadist kaitseplaat tagab, et päikesepaneel on vandaalikindel, vältides samal ajal päikesepaneeli värvimuutust.

Tugev roostevabast terasest prügikasti luuk
Luuk on valmistatud tüüp 316 roostevabast terasest, mis on vastupidav igasugustele ilmastikutingimustele ja jääkhapetele. Prügi ja ülevoolu vältimiseks lukustub luuk automaatselt, kui prügikast on täis. Prügikasti saab lukustada ka platvormi kaudu, mis on mugav näiteks aastavahetusel.

Tsingitud pedaal
Tugev jalgpedaal on parim valik avalikes kohtades. See võimaldab kasutajal hõlpsasti avada päikesepatarei prügikasti, et jäätmeid ära visata, ilma et peaks luuki käega puudutama. Luuk sulgub automaatselt.

Integreeritud tuhatoos
Integreeritud tuhatoos hoiab ära tuleohu, kogudes sigaretikonid eraldi. Tuhatoos on uksega samal tasapinnal, mis takistab vee sissevoolu. Sees olev eemaldatav sahtel tagab lihtsa puhastamise.

Helimoodul
Motiveerige avalikkust jäätmeid ära viskama. Prügikasti on valikuliselt võimalik sisestada standardne või isikustatud tekst, et tänada avalikkust ainulaadsel viisil jäätmete prügikasti ladestamise eest.

Tootekood: MRFILLSolar ,   Tarneaeg: 14
6629,48 €

Quattro Fill


Quattro Fill tarnitakse vaikimisi ühe avaga, kuid seda saab täiendada kolme lisaavaga, mis võivad suure liiklusega kohtades väga kasuks tulla. Quattro Fill on varustatud tavalise 120-liitrise ratastega prügikastiga. Ratastega prügikasti saab tühjendada prügikasti ja/või jäätmekogumisautoga. Quattro Filli saab varustada ka roostevabast terasest sigaretipesaga ja see on mõeldud kasutamiseks anduritäitega. Nii suhtleb nutikas prügikast meie nutika jäätmekäitleja platvormiga.

Tootekood: 1WMRFILL4 ,   Tarneaeg: 14
1854,40 €

Twin Fill


Twin Fill on nutikas prügikast, millel on kaks jäätmevoogu. See muudab taaskasutamise lihtsaks. Kaante teksti ja värviga on kaks jäätmevoogu kohe selged. Nutikas prügikastis on kotihoidjad, mis on välisküljega hingega ühendatud. See muudab prügikasti eemaldamise lihtsaks ülesandeks.

Twin Filli on varustatud anduritäitega, nii et prügikast suhtleb meie nutika jäätmekäitleja platvormiga.

Tootekood: 2WMRFILL ,   Tarneaeg: 14
1610,40 €